Posted on

Terazi Burcunun özellikleri: niteliklerin özeti

23 Eylül-22 Ekim
Her zaman orta yolu arıyorum.

Terazi Burcunun Özellikleri
Terazi Burcunun Özellikleri: Terazi’nin sembolü olan denge bize bu işaret hakkında çok şey anlatıyor. Sembol, herhangi bir ilişkide şeyleri polarite şeklinde gördüğünü gösteren iki zilden oluşur. Bir yemeğin diğerinden daha ağır olması olabilir.

Bir ölçekte, sadık, alınacak gerçek yolu gösterir, çünkü tabaklar eşit ağırlığa sahip olduğunda aynı merkezde bulunur. Terazi burcu adalet duygusu arar ve bunu zarafet ve diplomasi ile yapmaya çalışır, ancak bunları kurtulmak ve adaleti gözden kaçırmak için kullanabilir.

Terazi burcu kaliteye odaklanmalı ve niceliği tartmamalıdır. Diğer dengesizlik biçimleri sizden etkilenebilir ve merkezin kendisini kaybedebilir.
İşaretin temel işlevi olan bu adalet duygusu, hem neyin dahil olduğunu değerlendirmeye istekli olmayı hem de karar vermeyi gerektirir. Bir karar dinamik bir tutum gerektirir, karar vermesi gerekenden önce kardinal bir işarettir.

En kolay yoldan değil, yeni gelişme için yeni bir vizyondan geçmelidir. Bu vizyon, bir insan olarak evriminizi etkiler, çünkü ilişkileriniz sayesinde yeni bir şey yaratacaksınız.
Hata yapma korkusu Terazi burcunda bir engel olabilir.

Egemen gezegeniniz
Naibi Venüs, kısmi olsa ve madalyonun diğer tarafına kadar sahip olmasa bile, her ne pahasına olursa olsun uyuma ihtiyaç duymasını sağlar.

Terazi Burcunun Özellikleri: Olumsuz ifade ve gelişim
Terazi burcu, kendi egosunu yerleştirmeli ve en az çabayla yasaya kapılmadan, boyun eğmeden, başkalarıyla özgürce ilişki kurmak için iç güvenlik aramalıdır. Bir kez değerlendirme kapasitesi ve dolayısıyla bilinçli bir şekilde karar verebilme yeteneği, temas sorunlarını yeni ve kendi çözümleriyle çözebilir.

Bağlılık, Terazi’nin hepimize getirebileceği şeydir. Bağlılık önce kapsadığı toplam kabulü ile değerlendirme, karar cesur ve korkusuz başlatılması anlamına gelir. Kendimizi adadığımızda, bir şeyi bir kenara bıraktığımızı biliyoruz ve bu cesaret ister.

Terazi’nin niteliklerinin özeti
Terazi burcunun özellikleri arasında aşağıdaki nitelikleri vurgulayabiliriz: denge, barış, uyum ve rahatlık arar. Çatışma önleme. Kararsızlık. Bir ortak bulmak için arayın. Seninle karşılaşmak. Eşit ilişki.

Terazi Burcunun işle ilgili özellikleri
Bu sektörde Terazi, bir yandan aktif ve istekli bir motivasyon (kardinal bir işarettir) içerebiliyorsa ve aynı zamanda iyi arabulucu niteliklerine katkıda bulunabiliyorsa elinden gelenin en iyisini yapabilir.

Eğer kendini bu anlamda ifade edemezse (işbirliği, ortaklık ve paylaşım) sektörleri değiştirecek ve başka bir faaliyete başlayacaktır.
Kültürel, sanatsal ve sosyal sektörlerde çalışmak onun için elverişli olabilir.

İlişkilerde Terazi
Bir arkadaş olarak her zaman eşitlik açısından ilişki kurmakla ilgileniyor, kazanmıyor ama kaybetmiyor. Ve çiftte en çok tavsiye edilen şey orta zemini aramak, çok fazla uyum sağlamak ya da her zaman ne verdiğinizi ve ne aldığınızı değerlendirmektir. Çünkü bütün bunlar aşkı soğutur.

Her durumda, bu işareti ayırt eden nitelikler her zaman arkadaşlarda takdir edilir: nezaket, misafirperver karakter, misafirperver ve güzelliğe duyarlı.

Terazi’deki Gezegenler
Bu işaretteki gezegenler renklerini, kalitelerini alacaklar. Ay, duygusal benlik, bir yandan, ihtiyaçları açısından çok az şey ifade etme eğiliminde olmasına rağmen, duygusal ifadesinde rafine edilecektir.

Jüpiter, değer verme ve yargılama yeteneğimiz, bu burçta başkaları hakkında hızlı bir bilgiye sahip, sosyal farkındalığı, adalet duygusu ve estetik anlayışı olan insanlarla ilgileniyor. Mars, motor, engellerin üstesinden gelme yeteneği, örneğin dövüş sanatları tarzında diğerinin gücüne güvenerek bunu yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir