Posted on

Terazi burcunun diğer işaretlerle uyumluluğu

Terazi burcu, güzelliğe, estetiğe, imaj ve form dünyasına dayanan birçok özelliğe sahiptir. Başkalarıyla uyumlu ilişkiler kurmak, Terazi bağlantılarının çalışması için temel bir şeydir.
Librian enerjisinin zodyak işaretlerinin geri kalanıyla nasıl birleştiğini görelim. Terazi burcunda ve diğer işaretlerde gezegenlerimiz varsa, aşağıdaki satırlarda ifade edilen bu farklı enerjilerin nasıl konjuge edileceğini incelemek ilginçtir.

Terazi burcunun Ateş işaretleri ile uyumluluğu
Terazi burcunun Koç ile uyumluluğu: Terazi ve Koç, zodyakın aynı eksenine ait zıt işaretlerdir. Burada bir şok, çekim ve itme olur. Koç kendine odaklanırken, Terazi yanındakini unutmaz. Bir Sen bir ben tamamlar; Koç aksilik ötesinde görmek bulan terazi hissediyor.

Karşılaşma ve anlaşmazlık anları. Bununla birlikte, her ikisi de bağlılık ve irade ile zenginleştirilebilir: Terazi, Koç’tan başkalarının kendinden daha önemli olması gerekmediğini öğrenebilir ve Koç, Terazi’den eylemlerinin başkaları üzerinde bir etkisi olduğunu öğrenebilir.

Leo ile Terazi Uyumluluğu: Terazi ve Leo birbirlerini sever, birbirlerini çeker, yaw. Leo’nun egosu Terazi’nin talep ettiği estetik dengeyi aşmadığı sürece bu ilişki dinamik ve eğlencelidir.
Terazi’nin havası, akıllı fikirleriyle, Leo’nun eylemini motive eder. Sadece Leo’nun tutkusu Terazi insanını ezebilir; aksi halde, mükemmel.

Yay uyumluluğu: cazibe, uyumluluk, yakınlık. Yay, Terazi insanının arzularını genişletir. Terazi burcu Yay burcu projelerine zeka getirir.
Bu ilişkide seyahat etmek güvenli görünüyor. Keşfetmek, araştırmak, bilmek, iletişim kurmak olan her şey bu ilişkiyi harekete geçiren bir şeydir.

Terazi burcu ve Dünya işaretleri
Terazi burcunun Boğa ile uyumluluğu: her iki işaret arasında da çok fazla yakınlık vardır. Boğa ve Terazi Venüs tarafından yönetilir: güzellik, estetik, formlar, kadın çekiciliği ve baştan çıkarma. Burada karşılaşma ve uyumluluk var.

Sorun, her ikisinin de farklı motivasyonlarında yatabilir. Terazi mükemmel ortağı arar çünkü çok seçicidir; Boğa bunun yerine” çok fazla düşünmez ” ve daha az aşkın ve daha pratik bir ilişki bekler.

Terazi’nin Başak ile uyumluluğu: her iki işaret de akılcı ve düşünmeyi sevdiği için zihinsel ve entelektüel bir ilişki yoluyla uyumlu olabilir.
Bununla birlikte, Başak ayrıntılara bakarken, Terazi yeni sınırlar tanımaya çalışır, bu nedenle her ikisinin de motivasyonlarında açık bir fark vardır

Oğlak BURCU uyumluluk: Oğlak taahhüt eder gördüğü her şeyi bağlılık ihtiyacı var. Terazi, insanlar arasındaki anlaşmalar ve anlaşmalar hakkında sezgiye sahiptir, ancak Oğlak’ın “talep ettiği” etkinliği ona aşırı gelebilir.
Bu iki işaret arasında arketipsel bir mesafe olmasına rağmen, her ikisinin de birbirinden öğrenmesi ve ilişkinin zaman içinde devam edebilmesi çok muhtemeldir.

Terazi ve Hava işaretleri
Terazi burcunun İkizler ile uyumluluğu: Bu iki burcun arkadaşlık kurması çok kolaydır. İkisi de birbirlerini sever ve birbirlerinin zekasından zevk alırlar. Birbirlerinin düşünce tarzlarından öğrenirler.
İlişkideki istikrar işe yarayacak bir şeydir, sırasıyla kardinal ve değişken işaretlerdir. Çekiyorlar ama somutlaştırmaya ve güvenli bir şey belirlemeye gelmiyorlar. Terazi şüphe ve İkizler tanımlanmamıştır.

Terazi-Terazi uyumluluğu: denge arayışı her iki insanda da mevcuttur. Arkadaşlık her ikisini de dolduran bir şeydir.
Duygular ve arzular, zaman zaman kaçınılmaz olarak ortaya çıkacak bir şey olacak ve onları yerleştirmek ve onları mükemmel Terazi şemalarına yerleştirmek için biraz çaba gerektirecektir. Kişisel dürtüler ve duygular zaman zaman uyumlu ilişkiyi istikrarsızlaştıracaktır.

Akvaryum uyumluluğu: iki farklı hava işareti aranır ve çekilir. Kova, yaratıcı ve benzersiz fikirleriyle Terazi’nin düşüncesini her zaman harekete geçirir.
Her ikisi de gruplar veya kurumlar aracılığıyla uyum ve insan ilişkileri dolu çok ilginç yenilikçi projelere öncülük edebilir.

Terazi ve Su işaretleri
Terazi burcunun Kanserle uyumluluğu: Terazi yeni insanlarla tanışmayı ve ilişki kurmayı sever, ancak Kanser insanı bunu güvenliği ve hassasiyeti için riskli bir şey olarak yaşayabilir.
Biraz uyumlu bir ilişki. Çaba size yoluyla elde edilir. Terazi aşırı Kanseri kişi için düşünüyor; ve ayrıca Kanseri deli yapısından dolayı ona vermez duygusal bir dengeye ihtiyacı var.

Terazi’nin Akrep ile uyumluluğu: Akrep, yakınlıkların paylaşılmasının ilişkide önemli bir rol oynadığı duygusal yoğunluk alanlarında hareket eder. Terazi, kendisini duygulardan uzaklaştırmayı tercih eden bir hava işaretidir.Bu, güçlü çekim anları olmasını sağlar, ancak uzun vadede, ilişkiye devam etmek kolay değildir, çünkü bunlar tamamen farklı iki enerjidir.

Balık Burcuyla uyumluluk: Balık burcu son derece yaratıcı bir işarettir, ancak bu ona gerçekleştirdiği şeylerde bazı belirsizlikler verir. Terazi sınırlı formları ve şeyleri tercih eder.
İlk başta güçlü bir çekim ve duyarlılık olabilir, ancak ilişkinin iki işaret arasındaki basit farkla zamanla seyreltilmesi çok muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir