Posted on

Numerolojinin faydaları ve ilginç uygulamaları

Numeroloji Nedir?
Numeroloji, bir insanın yaşamının yönlerini fiziksel veya ruhsal durumlarla ilgili bilgilerle ilişkilendirmeyi mümkün kılan Gizli Sayı Bilimidir ve gerçekte, bu dünyada bir sayı ile ilgili olamayacak çok az şey vardır. Bu yazıda numerolojinin yararlarını ve faydalarını öğreneceğiz.

Pisagor, sayıyı her şeyin başlangıcı olarak görüyordu ve bu nedenle adını taşıyan Yasa “sonsuz bir gerçek” olarak kabul ediliyor.

Numeroloji, kişisel sayıların analizi yoluyla, bir kişinin hayatının kaderlerini bilinçli bir şekilde yönlendirmek için kendini tanımayı ve desteklemeyi kolaylaştırır.

Sayıların yaşama sahip olduğu, enerji yaydığı ve bu nedenle basit bir şansla kendisiyle ilişkili olmadığı söylenebilir, çünkü onlarda kendinizin zayıf ve güçlü yanlarının ne olduğunu tanımlayabilir, zayıf ve güçlü yanlarını ve büyük potansiyelini tanımlayabilir ve böylece çok korkutan ve engelleyen engelleri kıracak enerjiyi bulabilirsiniz.

Kişi hakkında hangi verileri bilmemiz gerekiyor?
Temel olarak, numerolojik bir çalışma yapmak için kişiyi bilmemiz gereken veriler tam adınız, doğum tarihiniz ve yerinizdir ve alfabenin harflerinin her birine ve rakamların toplamına bir sayı atamayı kabul edersiniz. tek bir sayı elde edene kadar, bir kişiyi hayatı boyunca çevreleyen sayılar hakkında çeşitli ve çeşitli bilgiler edinebilirsiniz.

Sayıların, yaşadığımız günlük olayların yanı sıra sürekli olarak gelip gittiğini bilmek önemlidir, ancak kesin olan şey, oldukları gibi kendi ve devredilemez sayıların olmasıdır:

Ruhun sayısı, ünlülerle oluşur.
Kişilik sayısı, ünsüzlerle oluşur.
Hedefin numarası, ismimizin tüm harflerinin toplamı ile.
Hayat dersi numarası, doğum tarihimizin toplamıyla birlikte.
Numerolojinin uygulamaları veya faydaları
Numerolojinin faydaları çok çeşitlidir. Sayıları okumak, günlük aktivitelerimiz, kararlarımız ve hatta çiftlerin uyumluluğu, durumlar, hatta yaşadığımız yerler, bazı aşkın etkinlikleri gerçekleştirmek için önemli tarihler vb. Hakkında çeşitli bilgiler edinmemize yardımcı olur.

Yanılmaz mı?
Gerçekte numerolojinin, bir durumla, bir kişiyle ilgili sayıların anlamını belirlemede yanılmaz olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte, sayıların bize sağladığı bu bilgilerle ilgili önemli olan şey, onu nasıl kullandığımız ve özellikle de onu hayatımızın ilgili yönlerinde kullanmak için kararlar almak için özgür irademizdir.

Bazı ipuçları
Her konunun bilgisini doğru yorumlamak ve bunları nesnel olarak yaşadığımız kişisel yönlerle veya durumla ilişkilendirmek çok önemlidir.

Numeroloji bir karar verme aracıdır ve son olarak, hayatının bir durumu veya yönü ile ne yapacağını belirleyen özgür iradesine sahip kişidir.

Unutmayın ki zaman geçtikçe bile bir yorum farklı bir elek alabilir çünkü biz varlıkları değiştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir