Posted on

Doğum numaranızı hesaplayın

Doğum numarası, tam doğum tarihini tek bir basamağa indirerek, yani tek bir basamağımız kalana kadar gün, ay ve yıl ekleyerek hesaplanır (ana sayılar hariç.

Bu titreşim bize karakter, kişilik, meslek, ekonomik olanaklar, sevgi, yakınlık vb. Hakkında konuşuyor.ve doğumda aldığımız şeydir.

Doğum tarihinizi girin (gg / aa / yyyy)
Size doğum yıllarının her biri hakkında kısa bir bilgi (ilgili makalelerde genişletilmiştir) sunuyoruz.

1 Numara: Olağanüstü bireyci, bağımsız ve otokratik hiçbir tür zorlama veya müdahaleyi kabul etmez ve herhangi bir tahakküm veya otoriteye karşı isyan etmez. Zor onun için değersiz görüyor insanlardan emir kabul görüyor.
2 Sayısı: 2 sayısı, asıl arzusu ve ihtiyacı herkesle barış ve uyum içinde yaşamak olan tatlı, huzurlu ve hoşgörülü varlıklardır. Gergin bir ortamda veya saldırgan insanlar arasında olmak onları tamamen dengesizleştirir ve tam da bu nedenle insanları ayıran pürüzleri nasıl düzelteceklerini bilirler.
Sayı 3: Tartışma olmadan bu, hepsinin en parlak, kendiliğinden ve uyarıcı Titreşimidir. Sayılar 3 hayatı sever ve gittikleri her yere neşe getirir.
Sayı 4: Bu, hepsinin en kararlı, azimli ve sorumlu titreşimlerinden biridir. Onu giyen insanlar güvenilirdir, her zaman görevlerini yerine getirirler ve işten korkmazlar.
Sayı 5: Bu Titreşimin insanları, tüm Numerolojik Ölçeğin en canlı, huzursuz, çok yönlü ve değişenleridir. Onlar için hayattaki en önemli şey özgür olmak ve eylemlerinden sorumlu tutulmamaktır.
Sayı 6: 6, sevildiğini ve korunduğunu hissetmesi gereken tatlı ve duygusal bir karaktere sahiptir, ancak aynı zamanda, öncelikle sevdikleriyle tezahür etmesine rağmen, ilişki kurdukları tüm insanlara karşı hassasiyet, anlayış ve koruma sağlar.
Sayı 7: Bu titreşimin insanları, tüm numerolojik ölçeğin en hermetik, esrarengiz ve tuhaflarıdır. Başka hiçbir titreşim, böyle bir iç derinliğe veya kişisel haysiyete sahip insanları üretmez.
Sayı 8: Azim, hırs ve irade gücü diğerlerini aşıyor. Enerjik, savaşçı ve her zaman başarı ve maddi ilerleme arayışı içinde, kimsenin yoluna çıkmasına izin vermeden onlara ulaşmak için savaşın.
9 Numara: Bu zorunlu bir hizmet numarasıdır ve genellikle zor ve bazen acı verici bir hayat getirir. Her şeyden önce 9 kişi çok gelişmiş bir ruhsal dolgunluk ve sezgiye sahip olduğu için öne çıkıyor.
Ana numaralar
Sayı 11: 11, ruhsal özlemlerinin amacına ulaşan ve çoğu zaman finansal ve sosyal başarıya ulaşan önemli ve etkili insanlar haline gelir.
Sayı 22: Hem 22 hem de 44 kişi, bilinen en güçlü titreşim potansiyellerinden biriyle doğdu, bu yüzden içlerinde gerçek bir Enerji Santrali taşıyorlar.
33 Numara: Tüm usta titreşimlerde olduğu gibi 33 numaraya sahip kişiler de insanlığın gerçek efendilerine ve ruh rehberlerine ilham veren Kozmik Titreşimleri kendilerine çekerler.
Sayı 44: 44 insanlar pragmatik, gerçekçi ve hırslıdır ve yetenekleri, strateji, beceri ve genel vizyon gerektiren faaliyetlerde geniş planlar yapmak için hayal güçlerini kullanmalarına izin verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir