Posted on

Başak burcunun özellikleri: niteliklerin özeti

24 Ağustos-22 Eylül
Bu geliştirilebilir.

Başak burcunun özellikleri nelerdir?
Dünya elementine ait olan Başak burcu, fiziksel evrene hitap eder ve değişken niteliğiyle ona uyum sağlamak ister. Gerçek dünyada etkili olma çabasında, onunla başa çıkmanın doğru yolunu aradığı için gözlemlediklerini analiz eder.

Başak burcu bunu yapar çünkü işleri yapmanın adil bir yolu olması gerektiğini bilir. Önce bir düzen duygusu gerektiren prosedürel sorunları çözmeniz gerekir. Hedeflerine duyarlıdır ve bu yüzden onlara ulaşmak için bir yoldur.

Başak burcunun kullandığı kaliteyi özetleyen işlev ayrımcılık olacaktır. Ayrım yapar, yani izlenecek tüm adımlara değer verir. Bu, süreç boyunca her ayrıntı üzerinde meditasyon yaparak yararlılık kriterleri gerektirir.

Başak burcunun özellikleri arasında, yaşamın herhangi bir alanında yararlı olanı görme yeteneği vardır. Bedenle olan ilişkisinde sağlıklı olup olmadığı kriterlerine göre hareket edecek; delinin vücudumuzu kirlettiğini biliyor. Hangi günlük görevlerin kaçınılmaz olduğunu, işin bunlardan biri olduğunu ve unutamayacağımız tüm günlük görevleri tanımak da önemlidir.

Başak burcu gerçeğe uygundur ve varoluş sorunlarını çözmek için sabırla çalışır. Bunu yapmak için, geçiminizi sağlayacak gerekli becerileri öğreneceksiniz. Eğer ekilen eğer gerekli değil, belli çabaları ne tanımak için çaba olsaydı, çünkü, doğa ile bir paralellik de o hasat.

Başak Regent gezegeni
Başak’ın naibi Merkür’dür, ona gözlemlenenleri analiz etme, içsel bir zihinsel düzene sahip olma yeteneği verir; her şey iyi arşivlenmiş.

Başak burcunun olumsuz ifadesi ve gelişimi
Fakat Başak, varlığın sadece parçalarından oluşmadığını öğrenmek zorundadır, çünkü o zaman ayrıntılı olarak kaybolabiliriz. Aynı zamanda sadece fiziksel olmayan bir dünyada manevi yaşamı ve inancı da içermesi gerekecek.

Ve bu, karşıt işareti, Balıkları birleştirdiğinizde olur. Sonra, dış ve iç gelişim süreci içine girer. Ve sonra Başak burcu bize şeylere o saf bakışı verir.

Katkı maddesi içermeyen, harici, işe yaramaz hiçbir şey içermeyen saf araçlar eklendi. Zanaatkarların işlerine tevazu ve samimiyetle yaklaştıklarında sahip oldukları bakışlar, iyi yapılmış bir nesneyle saflaştırılmış iç vizyonlarını ifade ettiler.

Niteliklerinin özeti
Parlatın, ayarlayın, servis yapın. Detay işçisi. Şeylerin iyileştirilmesi ve iyileştirilmesi. İş yerinde yaşamın amacını ve dünyadaki yerini bilmeye çalışırlar. Sorumluluğun kabulü. Doğruluk. Sabır. Hataları temizlerler.

Başak burcunun işle ilgili özellikleri:

Aşırı daha öğrenecek nerede Başak kendini en iyi şekilde verebilir, ama aynı zamanda bu bölgede bulunmaktadır. Bu, bu sektörde çok ileri giderseniz ve orantı duygusunu kaybederseniz, acı çekeceğiniz ve yenilgiyi kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Örneğin, sizi sınırlarınızla temasa geçmeye zorlayan bir tür hastalıkla veya her zaman daha fazla talep edildiğinizi fark ettiğinizde.
Ayrıca, ekip çalışmasında çok verimli ve etkili olabilir

İlişkilerde Başak:

Arkadaşlarla Başak dikkatli ve anlayışlıdır, herkesin neye ihtiyacı olduğunu bilir ve faydalı olmaya çalışır. Başkalarının da duygusal bir girdiye ihtiyaç duyduğu gerçeğini gözden kaçırabilirsiniz, ancak sağduyu tavsiyeniz herkese yardımcı olacaktır.

En yakın ilişkilerde, romantizm eksikliğinden günah işleyebilirsiniz, ancak bu her zaman temas, Ay, Neptün ile ilgili gezegenlerin durumuyla ilgili olacaktır.

Başak Burcundaki Gezegenler
Bu işaretteki her gezegen kendi niteliklerinde uzmanlaşacaktır. Ay, hissetme, heyecanlanma, temas kurma yeteneği daha gerçekçi ve etkili hale gelir. Faydacı bir şekilde sevmek istiyor ve yabancı ihtiyaçlarla empati kuruyor, diğerinin iyi hissetmek için neye ihtiyacı olduğunu bildiğini düşünüyor.

Merkür, iktidar işaretinde, fayda kriterleri altında düzenli iletişim kurar, iletir ve öğrenir.
Jüpiter iyi yapılan şeylere değer verir, düzeltme ve gözden geçirme yeteneğine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir