Posted on

Başak burcunun diğer işaretlerle uyumluluğu

Bu vesileyle, Virg titreşiminin enerjilerin geri kalanıyla nasıl gittiğini inceleyeceğiz.
Doğum Haritanızda Başak burcunda birkaç gezegen varsa, zodyak işaretlerinin geri kalanıyla nasıl birleştirileceğini öğrenmek için okumaya devam etmeyi ilginç bulacaksınız.

Başak burcunun Ateş işaretleri ile uyumluluğu
Başak’ın Koç ile uyumluluğu: Bu iki işaret birbirinden uzaktır ve hem motivasyonlarında hem de davranışlarında yapacak çok az şeyleri vardır.
Başak sakin ve titiz olsa da, Koç dinamiklere, hareket etmeye, bir şeyler yapmaya, yeni hedeflere yönelmeye vb. İhtiyaç duyar. Bu ilişki gerçekleşirse, muhtemelen bire bir değil, iki farklı seviyede hareket eden bir arkadaşlıktır.

Başak burcunun Aslan ile uyumluluğu: Leo’nun bir çift olarak, onu kendi yolunda düşünen ve ona saygı duyan birine ihtiyacı vardır ve eğer ona biraz hayran kalırsa, daha iyisinden daha iyidir. Başak Leo ile tanışırsa, ilki bu leonine tesislerini hesaba katmaz.
Başak pratik anlamda faydalıdır ve Aslan Başak’tan daha fazla coşku bekler. Her ikisi de farklı seviyelerde(çalışan-patron) iyi bir çalışma ilişkisine neden olabilir.

Yay ile Başak uyumluluğu: Başak ve Yay dinamik bir ilişki üretir. Her ikisi de değişken işaretlerdir, bu yüzden koşullara uyum sağlarlar ve yeni deneyimler ararlar, ancak Yay burcu her zaman daha fazlasını çekecektir.
Bununla birlikte, Yay’ın genişlemesi, hayatının daha fazla kontrolüne ihtiyaç duyan ve Yay’ın seyahat dürtülerini frenlemek için Başak tarafından sonsuza dek katlanamaz.

Başak burcu ve Dünya işaretleri
Başak burcunun Boğa ile uyumluluğu: Bu birliktelik oldukça sık görülür, çünkü her iki işaret de ortak bir unsur olarak pratik anlamda ve şeylerin gerçekçi ve planlı vizyonuna sahiptir.
Boğa burcu Başak burcundan daha şehvetlidir, Başak burcu Toros’tan daha akılcı ve zihinseldir… ama duygusal ya da iş olsun, ilişki kolaydır. Uyumlu onlar.

Başak ile Başak uyumluluğu: Sahip olduğunuz anlayışın anında ve kolay olduğu açıktır. Her ikisi de kendilerini ev işlerine adamak ve ayrıntılara dikkat etmek için çaba harcarlar.
Romantik veya çalışan bir ortak mükemmel bir şekilde ortaya çıkabilir, ancak monotonluğa düşme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oğlak ile uyumluluk: Başak Oğlak’a katıldığında, ilişkide olan bağlılığın ve ciddiyetin doğasından emin olun.
Hırsıyla hedefler koyan Oğlak olacak; Bu arada Başak girişimlerine uyum sağlar. İyi bir ilişki, ne tür olursa olsun.

Başak burcunun Hava işaretleri ile uyumluluğu
İkizler burcuyla uyumluluk: Bu enerjiler bir araya geldiğinde, oldukça güçlü bir zihinsel enerjinin ortaya çıktığından emin olun. Merkür gezegeni iki işaretin hükümdarıdır.
Her ikisi de koşullara uyum sağlayacak niteliklere sahiptir, ancak Başak için bir İkizler aşırı konuşkan ve dağınık olabilir. Onlar gerçekten iki farklı dünya, bu yüzden bir süredir birlikte olmak için gerçek bir çaba gerekiyor.

Başak burcunun Terazi ile uyumluluğu: her iki işaret de akıl yoluyla uyumlu olabilir, çünkü her ikisi de rasyoneldir ve düşünmeyi sever.
Bununla birlikte, Başak ayrıntılara bakarken, Terazi yeni sınırlar tanımaya çalışır, bu nedenle her ikisinin de motivasyonlarında açık bir fark vardır.

Başak’ın Kova ile uyumluluğu: Başak’ın her şeyi kontrol altında tutması ve attığı her adımı anlaması gerekirken, bir Kova’ya katıldığında, her şey descabala!
Kova, Başak’ın takip edemediği zihinsel sıçramalar yapar. Bu, anlık bir çekim yaratır, ancak er ya da geç, iki işaret arasındaki enerjik mesafe, ilişkinin istikrarlı bir şekilde sürmemesini sağlar.

Başak ve Su işaretleri
Başak burcunun Kanserle uyumluluğu: Kanser şımartmayı sever, ancak Başak soğuk ve zihinseldir. Su ve toprağın iyi anlaştığı doğrudur, ancak bu durumda genellikle çok kararlı bir ilişki değildir.
Başak, kanser delisi davranışlarını analiz eder. İkincisi Başak’tan bir miktar istikrar kazanabilir, ancak daha hissedilen ve duygusal bir şey olmasını ister.

Akrep uyumluluğu: Bu kombinasyon güçlü ve güçlü olabilir. Başak bir Akrep’in duygularını içerebilir (iyi… her zaman değil) ve Akrep Başak’ın zekasını sever.
Çok iyi bir dostça ve hatta duygusal bir ilişki olabilir. Deneyimler zenginleşecek ve harika deneyimler olacak.

Başak burcunun Balık burcuyla uyumluluğu: Başak burcu ve Balık burcu bir muhalefet ekseni oluşturur. Burada cazibe ve itme var. Başak akıl getirir, Balık hayal gücü getirir.
İkisi arasındaki empati çok güçlü olabilir ve sevgi dolu tutum ve anlayış da olabilir. Her biri diğerine çok şey verebilir ve büyük bir uyum yaratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir