Posted on

Akrep burcunun özellikleri nelerdir?

23 Ekim – 21 Kasım
Duygular benim savaş alanım.

Akrep burcunun özellikleri
Terazi’de ego sizinle tanışır ve gelişir; Ancak Akrep burcunda egonun sürekli bir dönüşümle yüzleşmesi gerekir. Akrep burcu, şeylerin göreceli doğasını ve dolayısıyla bazı formların başkalarının doğması için ölmesinin önemini görür.

Bir su işareti olarak, kendi büyümesi için duyguları kullanır, onun durumunda drama dolu yoğun duygular. Ayrıca, tüm su işaretleri gibi hassastır, ama incinirse savaşır.

Akrep burcunun özellikleri arasında bunun bir kriz, yeniden yönlendirme ve dönüşüm işareti olduğu belirtilebilir. Gelişim sürecinde durgunluk olamaz, sürekli hareket olmalıdır. Ancak bu sabit bir işaret olduğundan, güvenlik arayışında bir duruma veya ilişkiye sarılabilirsiniz.
Yeterli güvenliğin olmadığını fark ettiğinde, kendisini bağımlılıklardan kurtarması ve yaşamın her zaman aktığını kabul etmesi gerektiğini anlar. Sembolü bu hareketi, yukarı doğru yönlendirilmiş bir okla yükselen veya tezahür eden üç dalgayı gösterir.

Akrep burcu, arama sürecinde, kendisinin yarattığı, ancak artık ona hizmet etmeyen formları yok edecektir.

Akrep burcunun çalışması şu şekildedir: sonuçta ortaya çıkan patlama ve deşarj ile hızlı ve ani enerji artışı. İlişkilerinde de ortaya çıkan bu ani yanlış anlaşılmaya yol açabilir.

Aslında, etrafındakilerin dönüşüm sürecine girmesini istiyor. Bunları ortadan kaldırmak için kendisinde ve başkalarında daima kusur ve kusur arar.

Bir şey affedilemezse Akrep burcu, her şeyin gün ışığına çıkmamasıdır. Sanki tespit ettiği tüm pisliği ortaya çıkarmak zorunda kalmış gibi. Aşırılıkları tanıma, deneyimleme ve kabul etme yeteneğine sahipsiniz, buradan ılımlılığa ulaşabilirsiniz.

Duyumlar dünyasına bir bakış, yoğun arzularınızı, olumsuz eğilimlerinizi dengelemenize ve somut bir şeye odaklanmanıza, içinizde ve yaşamın kendisinde gerçekten değerli bir şeye odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Akrep burcunun yönetici gezegeni
Naibi Pluto, ona öze gitme, derinleşme ihtiyacını getiriyor. Fakat bazen, etrafındaki her şeye çok kaderci ve olumsuz bir bakış açısına düşebilir, ayrıca aşırı duygulara kapılmasına izin verebilir: kıskançlık, kızgınlık.

Akrep burcunun olumsuz ifadesi ve gelişimi
İç mekana giderken, Akrep burcu onu bağlayan şeylerden vazgeçmeyi öğrenmelidir. Benliğin yok olma korkusu aşıldığında, dönüştürücü gücüyle başkalarının şifacısı olabilir.

Akrep burcu bize yaşam için bir tutku verir. Akıma entegre olmamıza yardımcı olan bu tutku devam ediyor. Aynı zamanda bize acıyı kabul etmeyi, kendimizi yenilememizi, yeniden doğmamızı, cildimizi değiştirmemizi sağlayan gerekli ıstırabı öğretir.

Akrep burcunun niteliklerinin özeti
Sıkıntıda kararlılık. Metamorfoz. Form yaratmaya ve yok etmeye devam ediyor. İç değişiklikler.

İş yerinde Akrep Burcu:

Yaptığınız herhangi bir etkinlik her zaman sertlik ve tutkuyla yapılacaktır. Kolay bir iş arkadaşı olmayabilir ama eminim yanında olmak ilginçtir. Onlar birbirlerinin içinde hem değerleri hem de kusurları görebilen ve hem birini hem de diğerini gün ışığına çıkaracak insanlardır.

İyi bir psikolog, araştırmacı veya dedektif niteliklerine sahiptir. Genel olarak, belirlediğiniz herhangi bir iş hedefi gerçekleştirilebilse de.

İlişkilerde Akrep burcunun özellikleri:

Derin ilişkilerden hoşlanıyorsa iyi bir arkadaştır ve belki de bu nedenle kötü bir üne sahip bir işarettir: yüzeysel insanlar için uygun değildir.
Bir sevgili ya da arkadaş olarak her zaman yaratıcı, sezgisel ve sadık.

Akrep Burcundaki Gezegenler
Bu işaretteki herhangi bir gezegen özelliklerini alır veya kendilerini onlar aracılığıyla ifade eder.
Duygusal benliğimiz olan Ay, o kadar yoğun bir temas yaşayacak ki, onu ifade etmeye cesaret etmeden önce ne hissettiğini kontrol etmek isteyebilir.

İletişim kurma ve öğrenme yeteneğimiz olan Merkür, manyetizma ve tutkuyla ifade edilir. Herhangi bir konu hakkında konuşamaz, ancak zor olabilir.

Değerlendirme ve gözlem kapasitemiz olan Jüpiter, işaretin en iyi özelliklerini alır, asla kısmi veya yüzeysel bir şekilde yargılamaz, diğerinin en iyisini sezer ve onu gün ışığına çıkarmaya çalışır. Diğerindeki gölgeyi kabul eder ve onu yargılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir